Ślub jak z bajki

Marta i Sergiusz na oprawę swojego wyjątkowego ślubu wybrali przepiękne, eleganckie wnętrza dziewiętnastowiecznego Pałacu Lasotów pod Warszawą. Miejsce, ukryte w zielonej oazie rozległego parku stanowiło wspaniałą scenerię do klimatycznych zdjęć.
Młodzi do uroczystości zaślubin przygotowywali się w przynależących do pałacu apartamentach. Marta niczym księżniczka, miała swój pokój na wierzy, z którego roztaczał się przepiękny widok na park. Zapowiadał się całkiem bajkowy ślub Dodatkowo Panna Młoda w przepięknej sukni w stylu glamour wyglądała jak prawdziwa królewna z bajki.

Miejsce zaślubin Państwa Młodych także przygotowano po królewsku. Długi biały dywan prowadził nowożeńców oraz gości do zaaranżowanego w plenerze miejsca składania przysięgi. Goście mieli do dyspozycji udekorowane na biało krzesła. Ceremonia odbyła się w przepięknym ogrodzie. Na czas składania przysięgi dopisała także pogoda, która tego dnia płatała od rana same figle. Słoneczko wyszło akurat wtedy, kiedy Młodzi wypowiadali znamienne TAK.

Przepiękne promienie utrzymały się także podczas sesji plenerowej młodych w otoczeniu uroczych, starych wierzb płaczących. Dzięki takiej pogodowej aurze i naturalnie pięknej scenerii, Marta i Sergiusz będą mieli wspaniałą pamiątkę na długie lata.

Po części oficjalnej była już tylko zabawa i tańce do rana. Jako ciekawostkę, obsługa pałacowa zorganizowała dla gości wycieczkę do mrocznych, ceglanych piwnic pod pałacem. Chętni zostali wyposażeni w świece i dostali za zadanie, aby odnaleźć ukryte w czeluściach piwnicznych łakocie. Goście świetnie się bawili, chociaż nie zabrakło i chwili grozy, kiedy przewodnik powiedział, aby uważać na stałych mieszkańców pałacowych piwnic – nietoperze