Fotografia to dla mnie sposób na wyrażenie mojej wrażliwości oraz subiektywnego sposobu patrzenia na świat

Dzięki fotografii dostrzegam piękno w miejscach i sytuacjach z pozoru banalnych. Uwielbiam zaskakiwać odbiorcę, wzbudzać emocje i ciekawość, poruszać i zwracać uwagę na coś czego wcześniej nie widział. Pracuję w sposób reportażowy, nie ingeruję w to co się dzieje. Staram się jedynie wyłapać „perełki” z otaczającej nas rzeczywistości. Fotografia to także dla mnie swego rodzaju łamigłówka. Zawsze zadaję sobie pytanie gdzie stanąć? Z jakiej perspektywy zrobić ujęcie? Jak uchwycić dany moment, żeby zdjęcie było ciekawe? Pokazuję prawdziwe emocje ludzi, to kim naprawdę są i przedstawiam to w sposób subtelny i ciepły . Mój styl, to stonowana i spokojna stylistyka w kolorach natury. Uwielbiam swoją pracę. Sam proces tworzenia zdjęć, jak i późniejsza reakcja odbiorcy dają mi mnóstwo satysfakcji.

oferta

Reportaż ślubny

Spotykamy się w trakcie Waszych przygotowań. Mamy wtedy czas na rozmowę i lepsze poznanie się. Następnie towarzyszę Wam podczas ślubu i przyjęcia maksymalnie do godz. 1.00. W międzyczasie w najlepszym możliwym momencie i miejscu robimy sesję plenerową. Może ona trwać od 15 minut do… ile chcecie. Następnie, w ciągu miesiąca otrzymacie drogą elektroniczną minimum 300 zdjęć przeze mnie obrobionych. Dodatkowo 50 odbitek 10×15 w pięknym drewnianym pudełku. A także: pokaz slajdów z podkładem muzycznym oraz internetową galerię zabezpieczoną hasłem, aby łatwo podzielić się zdjęciami z bliskimi. Dojazd na terenie całej Polski jest wliczony w cenę.

Kontakt
oferta

Sesja plenerowa

Sesje organizowane innego dnia niż ślub. Możemy je zorganizować, gdzie tylko macie ochotę. Wszystko zależy od Waszej fantazji. Jest to ok. 3 godziny fotografowania, w efekcie których otrzymacie 30 zdjęć drogą elektroniczną oraz 15 odbitek 15×23. W przypadku sesji organizowanych daleko od Warszawy (np. w górach czy za granicą) wymagających noclegu i dłuższych spacerów, czas fotografowania możemy wydłużyć.

Kontakt

Moje ulubione zdjęcia ślubne

Po więcej zdjęć zapraszam na podstronę reportaże

Reportaże