Klimatyczny ślub w stylu Boho!

Miałem w tym roku wyjątkowe szczęście, że pierwszy reportaż ślubny w sezonie mogłem wykonać dla tej przesympatycznej dwójki. Kasia i Łukasz to piękna i bardzo kochająca się para. Jak na tak wyjątkowy dzień w ich życiu, byli bardzo wyluzowani, pogodni i przyjacielsko nastawieni do wszystkich wokół. 🙂 Spędzenie tego dnia w ich towarzystwie było dla mnie czystą przyjemnością. W takich okolicznościach przyrody musiało powstać wiele wyjątkowych kadrów.
Przygotowania i wesele odbyły się w Hotelu Milenium w Legnicy natomiast ceremonia ślubu w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Kasia wybrała na ten dzień prostą, długą, białą suknię z długimi rękawami ozdobioną tysiącem koralików. Muszę Wam zdradzić, że taka sukienka jest zaskakująco ciężka. Do tego założyła na głowę piękny „welon” złożony z dużych, kolorowych kwiatów. Wyglądała bajkowo. Jak ją tylko ujrzałem na myśl przyszła mi od razu ballada Mickiewicza „ Świtezianka”. Łukasz natomiast wybrał klasykę gatunku, czyli granatowy, gładki garnitur i krawat w tym samym kolorze. Wyglądał bardzo szlachetnie

Pogoda tego dnia była doskonała. Ani za zimno, ani za gorąco. Tak zwana idealna pogoda na ślub. Wiosenne ciepłe powietrze i dużo słońca. Wokół hotelu było sporo zieleni, którą mogliśmy wykorzystać, jako tło do sesji tylko we dwoje. Dodatkowo mama Kasi przygotowała dla Młodych niespodziankę i pięknie udekorowała otoczenie dodatkami w stylu boho. Mieliśmy więc dzięki temu piękną scenerię do wykonania klimatycznej sesji portretowej pięknej pary młodej.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji.