O mnie

Co ma wspólnego projektowanie mostów z robieniem zdjęć? Niewiele…, ale w moim przypadku wszystko.

Zaczęło się od marzenia, żeby nadawać formę, robić coś wielkiego, dosłownie i w przenośni, coś co będzie służyć ludziom i będzie miało realny kształt. Przez 10 lat pracowałem w biurze projektowym…Ale ile można projektować mosty;)?

Świat emocji, poznawanie ludzi, towarzyszenie im w ważnych wydarzeniach w ich życiu to jest dopiero coś wielkiego! Nadawanie formy obserwacjom, łapanie emocji w kadr, zatrzymywanie ulotnych momentów i sprawianie ludziom radości to więcej niż rzemiosło to prawdziwa sztuka.

Od 10 lat zajmuję się fotografią. Specjalizuję się w fotografii ślubnej, rodzinnej a także par. Wykonuję także sesje biznesowe oraz portrety. Jeśli lubisz naturalne, swobodne stylizacje, zależy Ci aby, zdjęcia, oddawały autentyczny charakter fotografowanych osób , wydarzeń a także klimat miejsc, nie boisz się ujęć pokazujących prawdziwe emocje… napisz lub zadzwoń do mnie. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania.

Aby zapoznać się ze stylem zdjęć jaki prezentuję zapraszam do portfolio.

Wrocław, fotograf wesele       Balvia Photography        Fotograf ślubny Grzegorz Żygadlo (Wrocław, Polska) | MyWed
Fotograf ślubny Grzegorz Żygadlo (Wrocław, Polska) | fotograf-wesele        Fotograf ślubny Grzegorz Żygadlo (Wrocław, Polska) | fotograf-wesele        Fotograf ślubny Grzegorz Żygadlo (Wrocław, Polska) | fotograf-wesele